Osoby poszukujące pracy w Polsce mają możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach organizowanych przez Agencję Pracy EWL we współpracy z indywidualnymi dostawcami usług szkoleniowych.

Szkolenia obejmować będą uzyskanie kwalifikacji, niezbędnych do podjęcia pracy w Polsce w zawodach, na które jest obecnie najwyższe zapotrzebowanie, w tym:

  • Spawacz (5 wolnych miejsc)
  • Kierowca kategorii C+E (5 wolnych miejsc)
  • Operator wózka jezdniowego (15 wolnych miejsc)
  • Specjalista ds. obsługi klienta (5 wolnych miejsc)

Osoby, które ukończą szkolenia otrzymają możliwość podjęcia pracy w Polsce za pośrednictwem organizatora projektu, Agencji Pracy EWL!

Jeżeli:

  • Jesteś obywatelem Ukrainy.
  • Posiadasz dokument uprawniający do pobytu w Polsce wydany na okres przynajmniej 11 miesięcy i 15 dni (np. wiza lub karta pobytu).
  • Chcesz uzyskać kwalifikacje zawodowe niezbędne do podjęcia pracy w Polsce w zawodach najbardziej poszukiwanych przez polskich pracodawców,

zgłoś swoją chęć udziału w bezpłatnych szkoleniach!

 

Ze względu na wysokie zainteresowanie programem szkoleń, w pierwszej kolejności do udziału w szkoleniach rekrutowane będą osoby, które wzięły udział w bezpłatnych warsztatach informacyjno-edukacyjnych na Ukrainie i w Polsce organizowanych w ramach projektu Bezpieczna Praca w Polsce, jednak tylko w przypadku, gdy podany zakres szkoleń będzie zgodny z ich aspiracjami.

Szkolenia rozpoczną się w lutym 2015 roku i potrwają do maja, jednak już dziś zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń do udziału na adres kontaktowy projektu „Bezpieczna praca w Polsce” – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , załączając poniższe formularze zgłoszeniowe:

 

- Załącznik 1. Formularz zgłoszenia udziału w bezpłatnych szkoleniach zawodowych.

- Załącznik 2. Oświadczenie uczestnika.

 

Zgłoszenia należy nadsyłać najpóźniej do 15 marca 2015 roku. 

 

Chcesz dowiedzieć
się więcej?

 

Zadzwoń:
+48 727 819 819
+48 727 811 119

Lub napisz:
porady@bezpiecznapraca.info.pl
kontakt@bezpiecznapraca.info.pl